Kadromuz

Hülya DENİZALP – Doğu Batı Kampı Kurucusu ve Süpervizörü

40 yıldır yaptığı gönüllü çalışmalar ve 30 yıldır sosyal girişimcilik alanındaki deneyimleri ile bugün kendini ve toplumu geliştirmek isteyen gençler için çalışmaya devam ediyor.Doğu Batı Kampının tohumlarını 2007 yılında Van’da Yüzüncü Yıl Üniversitesi Gönüllü İnci Grubu kurucusu Prof. Mustafa Sarı ile attı.2009 yılında YAŞÖM’ü gençler ile birlikte kurdu. Halen mentorluğunu sürdürüyor.GENÇTUR Yönetim Kurulunda olan Hülya Denizalp genel sekreter olarak görev yapmaktadır.Açık Radyo’da Toplumsal Dönüşüm için SOSYAL GİRİŞİMCİLİK  programını 14 yıldır yapıyor.İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisans öğrencilerine Sosyal Girişimcilik ve Gönüllü Yönetimi dersleri veriyor.Ayrıca çeşitli STK ve sosyal girişimcilere danışmanlık ve eğitmenlik yapmaktadır

Erlin GÜLBENKİAN

2015 yılında İTÜ İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Şu an Paris’te Sayısal Ekonomi alanında yüksek lisans yapıyor. Kendi yöntemleriyle topluma yararlı birisi olmayı amaçlıyor. YAŞÖM'de bir dönem İngilizce Konuşma Kulübü Koordinatörlüğü yaptı ve birkaç kez Rübik Küpü Atölyesi verdi. 2014 Doğu Batı Kampı organizasyon ekibinde yer aldı ve 2015 Doğu Batı kamp liderliği görevini üstlendi. Doğu Batı Kampı’nın bize farklılıklarımıza rağmen birlikte eğlenebileceğimiz, öğrenebileceğimiz, düşünebileceğimiz bir ortam sağladığını ve bu ortamda bulunabildiği için çok şanslı olduğunu düşünüyor. Eğer bir şeyleri değiştirmek, iyileştirmek istiyorsak; hem kendimiz hem de diğerleri için iyi olanı düşünmemiz gerektiğine ve işbirliği yaparak daha iyi yerlere varabileceğimize inanıyor.

Tuncay Vural

Tuncay Vural, Van YYÜ Veteriner Fakültesi mezunu, GAP Tarımsal Araştırma Enstitüsünde veteriner hekim, Medya iletişim ön lisans ve Veteriner hekimliği tarihi, etik ve deontoloji anabilim dalında doktora öğrencisi ve doğanın çırağı. Afacan gençlik evinde 2’si doğu-batı kampı olmak üzere 4 defa bulundu. 2012 yılından beri yerelde (Şanlıurfa da) “Farkındalık Platformu” adındaki bir sivil insiyatifin öncüsü. Yerelde gönüllülük temelinde sosyal sorumluluk ve gençlik çalışmalarıyla ilgili.Akademik olarak ise hayvan refahı ve iletişim alanıyla ilgili. En iyi yaptığı şey “doğal davranmak"

Seda Vural

2011 yılında İnönü Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. Farklı alanlardaki iş tecrübelerinden sonra çocuklarla çalışmaya karar verdi. Şu an Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Çocuk Gelişimi 2. sınıf öğrencisi. 2013 yılından beri YAŞÖM gönüllüsü. Doğu batı kampına 2013 yılında katılımcı olarak, 2015 yılında kolaylaştırıcı olarak katılmıştır. Yapmış olduğu Çocuklar Ülkesi Projesi ile çocukların hayatlarına dokunmaya çalışıyor. Ayrıca eşi Tuncay Vural ile çalışmalarını yürüttüğü Şanlıurfa'daki Farkındalık Platformu ile gönüllülüğe halen devam etmekte.